Главная » 2018 » Октябрь » 28 » Чухліб - Шлях до Полтави: Україна і Росія за доби гетьмана Мазепи
09:13
Чухліб - Шлях до Полтави: Україна і Росія за доби гетьмана Мазепи
65 гр КУПИТИ
Шлях до Полтави: Україна і Росія за доби гетьмана Мазепи
Автор: Тарас Чухліб
Ціна: 65 гр
Купити книгу, в книжковій крамниці «ЗНАТОК»
(Як замовити доставку книжок з нашої крамниці  по Україні або купити в Миколаєві див. http://knigi-znatok.at.ua/news/2/2013-07-21-16)
Ще один наш сайт (БЕЗ РЕКЛАМИ!!!) – http://znatokus.com.ua
Видавництво: Наш час, 2008
Серія: Невідома Україна
272 стр.
Формат: 140х200 мм
Палітурка: тверда
Триста років тому відбулося повстання на чолі з гетьманом Іваном Мазепою, а потім — сумнозвісна для України Полтавська битва. На жаль, із різних причин розуміння цих подій донині залишається в полоні народних міфів та ідеологічних нашарувань. А тому на основі вітчизняних і зарубіжних історіографічних здобутків, новознайдених документів і матеріалів автор висвітлює складні відносини між Українським гетьманатом і Московським царством в останні десятиліття XVII — на початку XVIII ст., тобто в добу правління І. Мазепи.
 Автор також описує участь козацької України у «загальноєвропейській» Великій Північній війні 1700—1721 рр. на першому її етапі, досліджує мотивацію переходу І. Мазепи з-під зверхності царя Петра І до протекторату шведського короля Карла ХІІ Густава, міжнародні й військові аспекти Полтавської битви тощо, простежує діяльність наступника Мазепи — гетьмана Пилипа Орлика.
 Крім того, у книзі приділено увагу сучасним проблемам відновлення національної пам'яті про доленосні для України та Росії події далекої давнини.
Прикрепления: Картинка 1
Категория: Книги в нашем магазине. История Украины и украинских земель | Просмотров: 78 | Добавил: Мария | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]